Bulk Kürü 10 Haftalık

6.600 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Bulk Kürü 10 Haftalık Paket İçeriği

 • 2 Adet – Medivia Pharma Testosteron Enanthate 250mg 10ml
 • 2 Adet – Medivia Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml
 • 2 Adet – Medivia Pharma Boldenone 200 Mg 10 Ml
 • 1 Adet – Medivia Pharma Oxandrolone (Anavar) 10 Mg 100 Tablet

Hacim Steroidleri, Bulk Steroidleri: Ektomorf Kilosu Kazanımı İçin En İyi Seçenekler

Ektomorf bir beden tipine sahip olanlar, kilo almak ve kas kütlesi kazanmak için zorlu bir mücadele verirler. Bu durumda birçok insan, hacim steroidleri, bulk steroidleri veya peptidler gibi anabolik ilaçlar kullanmayı düşünürler. Ancak, bu ilaçların nasıl kullanılacağı konusunda yeterli bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. Bu yazımızda, ektomorf beden tipine sahip kişilerin doğru şekilde hacim steroidleri, bulk steroidleri veya peptidler kullanarak kilo alabilecekleri konusunda bilgi vereceğiz.

Bulk Kürü 10 Haftalık Fiyatı Ne Kadar?

Bulk kürü 10 haftalık fiyatı:

6.600 

Hacim Steroidleri ve Bulk Steroidleri Nedir?

Hacim steroidleri ve bulk steroidleri, kas kütlesi kazanımı amacıyla kullanılan anabolik steroidlerdir. Bu ilaçlar, kas kütlesi ve güç kazanmak için kullanılır. Bununla birlikte, bu ilaçların doğru şekilde kullanılmaması halinde ciddi yan etkilere neden olabilirler. Bu nedenle, hacim steroidleri ve bulk steroidleri kullanmadan önce, doktorunuza danışmanız son derece önemlidir.

Hacim Steroidleri, Bulk Steroidleri Nasıl Kullanılır?

Hacim steroidleri, bulk steroidler mutlaka bir doktor tarafından reçete edilmelidir. Bu ilaçların dozajı ve kullanım şekli, kişinin yaşına, cinsiyetine ve sağlık durumuna göre değişebilir. Bu nedenle, bu ilaçları kullanmadan önce mutlaka bir doktorunuza danışmalısınız.

Hacim steroidleri ve bulk steroidleri genellikle enjeksiyon yoluyla kullanılır. Bu nedenle, bu ilaçların doğru şekilde enjekte edilmesi son derece önemlidir. Yanlış enjeksiyon, enfeksiyon riskini artırabilir. Ayrıca, bu ilaçların kullanımı, testosteron seviyelerinde artışa neden olabilir ve bu durum ciddi yan etkilere neden olabilir.

Medivia Pharma Ürünlerini Kontrol Etme

Medivia Pharma, yüksek kaliteli ürünler sunan güvenilir bir markadır. Ancak, orijinal Medivia Pharma ürünlerini doğrulamak için birkaç adım izleyebilirsiniz.

Medivia Kontrol Etme

Medivia Pharma, ürünlerinin orijinalliğini kontrol etmek için MEDIVIA CHECK adında bir kontrol hizmeti sunmaktadır.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

 1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
 2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
 3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
 4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
 5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

 1. Atakan
  Kalitenin tek adresi
  Uzun zaman sonra eski alışveriş yaptığım kişiye yeniden ulaşmanın mutluluğu bi yandan kaliteli ve çalışan ürün kullanacağım bunun mutluğu bi yandan sonunda beeee 👍 arkadaşlar canı gönülden söylüyorum çok kür taptım hepsinde de zımba gibi oldum gerçekten ürünler çok kaliteli denemenizi tavsiye ederim 👌
0