Medivia Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml

850 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Medivia Pharma, farmasötik ürünler konusunda lider bir firmadır. Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml adlı ürünü, kas büyümesini ve iştahı artırmak için kullanılan bir steroiddir. Veteriner hekimler tarafından hayvanlar üzerinde kullanılan bu steroid, son zamanlarda sporcular arasında popüler hale gelmiştir. Ancak, Trenbolone Enanthate gibi anabolik steroidlerin yan etkileri oldukça ciddi olabilir ve sağlık riskleri taşıyabilir. Bu nedenle, bu ürünü kullanmadan önce sağlık uzmanlarına danışmak önemlidir.

Medivia Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml Dozaj Formu

Medivia Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml, 200 mg / ml dozaj formuna sahiptir. Bu dozaj, kas büyümesi ve iştah artışı için ideal bir orandır. Ancak, ürün kullanımı öncesinde sağlık uzmanlarına danışılması önemlidir.

Medivia Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml Endikasyonları

Trenbolone Enanthate, kas büyümesini ve iştahı artırmak için kullanılan bir steroiddir. Trenbolone, nandrolona benzeyen bir steroiddir ve 19 ve steroidler için değiştirilmiş bir testosteron molekülüne sahiptir. Trenbolone Enanthate, kas büyümesi ve iştah artışı sağlar. Bu ürünün etkin yarı ömrünü artırmak için, rafine edilmemiş bir biçimde kullanılmaz, daha çok trenbolon asetat olarak uygulanır.

Trenbolone Enanthate, nervrolone’dan farklı olarak mükemmel bir kütle ve sertleşme ilacıdır. Kazanımların çoğunluğu kas lifidir ve minimum su tutma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, vücuttaki yağ oranını azaltmak ve kas kütlesini artırmak isteyen sporcular için ideal bir üründür.

Medivia Pharma Trenbolone Enanthate Fiyatı Ne Kadar?

Medivia pharma trenbolone enanthate 200 mg 10 ml fiyatı:

850 

Medivia Pharma Trenbolone Enanthate 200 Mg 10 Ml Yan Etkileri

Trenbolonların kimyasal yapısı, aromatize enzime (östrojene dönüştürme) dirençli olmasını sağlar, böylece trenbolonun hiçbir yüzdesi östrojene dönüşmez. Trenbolon uygulaması erkeklerdeki meme dokusu büyümesi (jinekomasti, kaltak memeleri) hızlanan yağ artışını, yağ dökülmesinde düşüşü ve su tutma trenbolonunu östrojenik yan etkileri teşvik etmez.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0