Medivia Pharma Turanabol 10 Mg 100 Tablet

950 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Medivia Pharma Turanabol 10 Mg 100 Tablet: Anabolik Steroidin Detaylı İncelemesi

Medivia Pharma, kaliteli ve güvenli bir anabolik steroid üreticisidir. Ürünlerini kendi websitesinden doğrulayabilirsiniz. Medivia Check kontrol sistemi ile, müşterilerin doğru ürünü aldıklarından emin olabilmeleri amaçlanmıştır.

Medivia Pharma Turanabol Fiyatı Ne Kadar?

Medivia Pharma Turanabol 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

950 

Turanabol 10 Mg / Tab Dozaj Formu

Turanabol, 10 mg / tab dozaj formunda sunulmaktadır. Bu dozaj formu, kullanıcıların düzenli ve güvenli bir şekilde kullanmasına olanak tanır.

Endikasyonlar

Turanabol, yavaş çalışması ve steroid kullanımı ile ilişkili risk, östrojen üretimindeki artış gibi yan etkilerinin az olması nedeniyle, sporcu ve vücut geliştiricileri tarafından tercih edilen bir anabolik steroiddir. Kullanıcılar, sürekli kullanımı ile vücutta kompaktlık hissederler. Sporcular arasında vücut görünümü açısından çok popüler olan Turanabol, diğer anabolik steroidlere kıyasla hafif etkileri nedeniyle güzel bir seçim olarak düşünülür. Vücudun çok hızlı bir şekilde metabolize olması ve kolayca eksprese edilmesi gibi bir yararı vardır, dolayısıyla bir ilaç taramasında yakalamak pek olası değildir.

Yan Etkiler

Turanabol kullanımı, sürekli kullanımı ile testosteron üretiminin azalmasına neden olabilir. Daha büyük miktarlarda tüketilirse hipertansiyona neden olabilir. Kontrol edilemez agresif davranışlar da bu hastalığın yan etkilerinden biridir. Tüketicilerin bazıları gastrointestinal ağrıdan şikayet edebilir. Yüksek miktarda tüketenlerde karaciğer hasarı olabilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0