Oxydine Metabolics Fragment (176-191) 10 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

2.400 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Oxydine Metabolics Fragment (176-191) 10 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

Büyüme hormonu modifiye edilmiş halinin adı olan Hgh Fragment, vücut geliştirme dünyasında sık kullanılan bir üründür. Normal büyüme hormonundan daha etkili bir yağ yakıcı olarak kabul edilir ve definasyon dönemlerinde yağ yakımı için kullanılır.

Oxydine Metabolics Fragment 176-191 Fiyatı Ne Kadar?

Oxydine Metabolics Fragment (176-191) 10 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su fiyatı:

2.400 

Hgh Fragment Nasıl Kullanılır?

Hgh Fragment aç karnına enjekte edilmelidir. Günlük 1 enjeksiyon veya 2 enjeksiyon yapılabilir. Enjeksiyonlar sabah kahvaltıdan 45-60 dakika önce, akşam son yemekten 3 saat sonra veya yatarken yapılabilir. Günlük 250-500mcg arası kullanım tavsiye edilir ve IGF1 LR3 ile mükemmel bir şekilde kombine edilebilir.

Hgh Fragment Yan Etkileri

Hgh Fragment kullanımı sırasında baş ağrısı, enjeksiyon bölgesinde kızarıklık ve ilk kullanımda su tutumu ve yorgunluk gibi yan etkiler oluşabilir. Ancak ciddi ve kalıcı bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Hgh Fragment Nedir?

Hgh Fragment, bildiğimiz büyüme hormonunun modifiye edilmiş halidir. Fragment aşırı kas gelişimi yapmaz, ancak etkili bir yağ yakıcıdır. Normal büyüme hormonundan 12 kat daha etkili bir yağ yakım özelliği vardır ve bu yüzden vücut geliştirme dünyasında definasyon dönemlerinde yağ yakımı için kullanılır.

Hgh Fragment Kullanımı

Hgh Fragment aç karnına enjekte edilmelidir ve günlük 1 enjeksiyon veya 2 enjeksiyon yapılabilir. Enjeksiyonlar sabah kahvaltıdan 45-60 dakika önce, akşam son yemekten 3 saat sonra veya yatarken yapılabilir. Günlük 250-500mcg arası kullanım tavsiye edilir ve IGF1 LR3 ile mükemmel bir şekilde kombine edilebilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Oxydine Metabolics

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0