Medivia Pharma Stanozolol (Winstroll) 75 Mg 10 Ml

700 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Medivia Pharma ürünlerini kendi websitesinden doğrulayabilirsiniz. MEDİVİA CHECK KONTROL

Stanozolol Depo, FDA tarafından insan kullanımı için onaylanmış sentetik bir anabolik steroidtir. Testosterondan türetilir. Stanozolol, oral biyolojik kullanılabilirliği yüksektir, çünkü karaciğer metabolizması sayesinde hayatta kalır ve bu nedenle tablet formunda bulunur. Son ürün olarak östrojen üretmez.

Stanozolol, büyük anabolik etki ve zayıf androjenik etkileri nedeniyle kadın vücut geliştiricilerinde popülerdir; ancak virilizasyon ve maskülinizasyon en yaygın görülen yan etkilerdir.

Stanozolol, IAAF ve diğer birçok spor organları tarafından spor müsabakalarında kullanılması yasaklanmıştır. Stanozolol, anabolik etkileri nedeniyle vücut geliştiricilerinde popülerdir; zira herhangi bir su tutma ve kilo vermeden yağsız vücut kütlesi tutma eğilimi gösterir. Stanozolol’ün aynı zamanda yağ yakıcı bir ilaç olduğu düşünülmektedir, ancak bunu destekleyen çok az kanıt bulunmaktadır.

Vücut geliştirme görevlileri tarafından erkeksi görünümünü güçlendirmek için anabolik etkiler için kullanılır. Klinik olarak insanlardaki anemi ve kalıtsal anjiyo ödeminin dikkate değer bir başarı ile tedavisinde kullanılmaktadır ve hekimler arasında çok popülerdir. Veterinerlikte zayıf hayvanlarda vücut kütlesini artırmak, kan sayımını ve iştahı artırmak için kullanılmıştır. Stanozolol, yarışın hazırlanması sırasında at yarışında metabolik bir destek vermek için kullanılmıştır.

Medivia Pharma Stanozolol Fiyatı Ne Kadar?

Medivia Pharma Stanozolol (Winstroll) 75 Mg 10 Ml fiyatı:

700 

Stanozolol Kullanımının Yan Etkileri

Her ne kadar genellikle hafif geçici sorunlar olsa da, ciddi olabilen bazı yan etkileri vardır. Bunlar arasında uyku bozuklukları, depresyon, sarılık, mide bulantısı ve kusma, jinekomasti, erkek tipi kellik ve sesin derinleşmesi yer alır.

Stanozolol Kullanımında Etkin Doz

Kullanıcının yaşına, cinsiyetine, kilosuna ve diğer faktörlere bağlıdır. Bununla birlikte, genellikle 50 – 100 mg / 2 gün olarak önerilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0