Medivia Pharma Testesterone Mix (Sustanon) 250mg 10 Ml

630 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Medivia Pharma Testesteron Karışımı (Sustanon) 250mg 10 ml

Medivia Pharma, sporcular ve vücut geliştiricileri için özel olarak tasarlanmış testosteron karışımı olan Sustanon’u sunmaktadır. Bu steroid, farklı esterlerin bir kombinasyonunu içerir ve ayda sadece bir kez enjekte edilmesi gerektiği için diğer steroidlerle birlikte kullanılabilir. Kas büyümesine ve yağ kaybına neden olur. Aynı zamanda eritropoezi artırma ve kas oksijen alımını artırma kapasitesine sahiptir.

Sustanon’un Kullanımı

Sustanon, sporcular ve vücut geliştiricileri tarafından kas sayı ve görünümünü arttırmak için kullanılır. Anabolik ve katabolik aktiviteleri nedeniyle spor adamları arasında vücuttan yağ kaybetmek çok popülerdir. Aslında kas kütlesini arttırmaz, ancak kas sayılarına konsantre olur. Eritropoez önemli ölçüde artar ve bazı anemilerde kullanılır. Glikojen sentezinin gerekli olduğu koşullarda kullanılır.

Medivia Pharma Testesterone Mix Fiyatı Ne Kadar?

Medivia pharma testesterone mix (sustanon) 250mg 10 ml fiyatı:

630 

Sustanon’un Faydaları

Sustanon, sporcular ve vücut geliştiricileri için birçok avantaj sunar. Bu steroid, kas büyümesine ve yağ kaybına neden olur. Yüksek oksijen kası alımı nedeniyle, yorucu egzersiz bile kolaylıkla halledilebilir. Agresifliği nöromüsküler bulaş yoluyla artırabilir. Bu ilacı kullanarak kilo verme dikkat çekicidir. Ayrıca, eritropoezi artırır ve kas oksijen alımını artırır.

Sustanon’un Yan Etkileri

Sustanon kullanımı, bazı yan etkilere neden olabilir. Olası yan etkiler arasında jinekomasti, akne, libido azalması, testislerin büzülmesi, vücudun suyunu korumak için yüksek afiniteye sahip olması nedeniyle kan basıncının artırılması, prostat boyutunun ve idrara çıkma zorluğunun artması, erkek tipi kellik, estrojenik yan etkiler ve klitorisin genişlemesi yer alır.

Sustanon’un Dozajı

Sustanon’un önerilen dozu, 250-1000 mg / hafta aralığındadır. Ancak, kullanımı ve dozu, kişinin yaşı, kilosu, cinsiyeti ve genel sağlık durumu gibi faktörlere bağlıdır. Dozaj konusunda net bir karar vermeden önce mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0