Medivia Pharma Testosteron Propionate 100 Mg 10 Ml

600 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Dozaj Formu ve Endikasyonları

Medivia Pharma Testosteron Propionate 100 Mg 10 Ml, testosteron hormonu içeren bir steroiddir. Testosteron, androjen grubundan alınan bir steroid hormondur. Memelilerde, testosteron öncelikle erkeklerin testislerinde ve dişilerin yumurtalarında salgılanır, ancak küçük miktarlar da adrenal bezler tarafından salgılanır. Testosteron hormonu, hem erkeklerde hem de kadınlarda sağlıkta ve refahta olduğu kadar cinsel işlevlerde de önemli bir rol oynamaktadır. Örnekler arasında libido artışı, artan enerji, kırmızı kan hücrelerinin artan üretimi ve osteoporoza karşı koruma bulunmaktadır.

Medivia Pharma Testosteron Propionate 100 Mg 10 Ml, androjenik özellikleriyle birlikte anabolik etkilere sahiptir. Bu nedenle, testosteron hormonu, vücutta kas kütlesinin artmasına, kemik yoğunluğunun korunmasına ve hatta artmasına yardımcı olur. Testosteron aynı zamanda vücuttaki yağ oranını azaltarak daha atletik bir görünüme ve daha iyi bir performansa yol açabilir. Medivia Pharma Testosteron Propionate 100 Mg 10 Ml, tüm bu etkileri bir arada sunar ve sağlıklı bir yaşam için faydalı olabilir.

Testosteron hormonu, hormon dengesi bozulduğunda veya hormon eksikliği olduğunda kullanılan bir ilaçtır. Bununla birlikte, her hormondaki gibi, testosteron veya diğer anabolik steroidler yıllar geçtikçe değişime bağlı olarak başka koşullar ve amaçlar için de verilmiş ancak değişken başarı ancak daha yüksek yan etki oranları veya problemler oranı vardır. İnfertilite, libido veya erektil disfonksiyondan yoksunluk, osteoporoz, penil genişleme, boy büyümesi, kemik iliği stimülasyonu ve anemi geri dönüşümü ve iştah uyarıları dahildir.

Medivia Pharma Testosteron Propionate Fiyatı Ne Kadar?

Medivia pharma testosteron propionate 100 mg 10 ml fiyatı:

600 

Etkin Doz

Medivia Pharma Testosteron Propionate 100 Mg 10 Ml, enjekte edilebilir bir steroiddir ve kas içine enjekte edilir. Bu nedenle, ilacın kullanımı için doğru dozajın belirlenmesi son derece önemlidir. Etkin dozaj 50-100 mg / 2 gün aralığında olmalıdır.

Testosteron Propionate’un Yaygın Yan Etkileri

Testosteron Propionate, Medivia Pharma’nın ürettiği ve birçok vücut geliştiricinin kullanarak kas kütlesini arttırdığı bir anabolik steroiddir. Ancak, her hormonda olduğu gibi, testosteronun da bazı yan etkileri vardır. Bu yazımızda, testosteron Propionate’un yan etkileri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Testosteron Propionate kullanımıyla ilgili nadir yan etkiler arasında, göz çevresinde şişlik, kalp rahatsızlıkları, testis atrofisi, jinekomasti, karaciğer hasarı, prostata bağlı problemler, bel ağrısı, kan pıhtıları, şişme ve aşırı terleme yer almaktadır.

Testosteron Propionate ve Kadınlar

Testosteron Propionate, kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Kadınlar, testosteron Propionate kullanımı sonucunda erkek tipi tüylenme, ses kalınlığı, klitoral büyüme, regl düzensizliği gibi ciddi yan etkilere maruz kalabilirler.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0