Oxydine Metabolics IGF1- LR3 1 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

2.500 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Oxydine Metabolics IGF1- LR3 1 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

Günümüzde sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmak herkesin amacıdır. Bu amaç doğrultusunda birçok kişi antrenman yapmakla birlikte diyet ve destekleyici ürünler kullanmaktadır. Oxydine Metabolics IGF1- LR3, bu destekleyici ürünlerden biridir ve kas gelişimi, yağ yakımı, mental fonksiyonlar ve kemik sağlığı gibi birçok faydayı sunar. Bu yazıda Oxydine Metabolics IGF1- LR3 hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Oxydine Metabolics IGF1- LR3 Fiyatı Ne Kadar?

Oxydine Metabolics IGF1- LR3 1 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su fiyatı:

2.500 

IGF1-LR3 Nedir?

IGF1-LR3 (Insülin-Benzeri Büyüme Faktörü 1- Uzun Aktifliği) vücutta kas büyümesini ve kemik sağlığını destekleyen bir büyüme faktörüdür. IGF1-LR3 normal IGF1’den çok daha etkilidir ve vücutta daha uzun bir süre kalabilir. IGF1’in etkisi 20 dakika sürerken, IGF1-LR3’ün etkisi 20-30 saat sürebilir.

Yağsız Kas Artışı ve Yağ Yakımı

Oxydine Metabolics IGF1- LR3, kas gelişimine doğrudan etki ederek daha hızlı sonuç verir. Aynı zamanda yağ yakımını da destekler ve vücuttaki fazla yağların azalmasına yardımcı olur.

Mental Fonksiyonlarda İyileşme

Oxydine Metabolics IGF1- LR3, beyin ve mental fonksiyonlar için de faydalıdır. Kemik sağlığı ve kas büyümesi gibi etkileri sayesinde, zihinsel ve fiziksel performansın iyileşmesine de katkı sağlar.

Growth Hormonu ve IGF1-LR3

Growth hormonu ve IGF1-LR3 birbirlerine alternatif değildir ve aynı anda kullanılabilirler. Growth hormonu, karaciğerde IGF1 salgılamasını arttırarak kas büyümesini destekler. IGF1-LR3 ise kas büyümesine doğrudan etki ederek daha hızlı sonuç verir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Oxydine Metabolics

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0