Ozempic 0,25mg 1 Kalem

wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Ozempic 0,25mg 1 Kalem Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Ozempic, tip 2 diyabet hastalarının kan şeker düzeylerini kontrol altında tutması için kullanılan bir ilaçtır. Aynı zamanda, obezite tedavisinde de kullanılabilir. Ozempic, GLP-1 (glikagon benzer peptid-1) salgılayan bir ilaçtır ve vücut tarafından doğal olarak üretilen bir hormon gibidir. Ozempic, pankreastaki hücreler tarafından salgılanan ve kan şeker seviyelerini düzenleyen insülin üretimini artırarak, tip 2 diyabet hastalarının glikoz kontrolünü sağlar.

Ozempic Nasıl Çalışır?

Ozempic, GLP-1 hormonunun salgılanmasını uyarır ve vücut tarafından üretilen insülin miktarını artırarak kan şeker seviyelerini düzenler. Aynı zamanda, açlık hissini azaltır ve insülin direncini azaltır. Böylece, Ozempic ile birlikte tip 2 diyabet hastaları, düzenli bir şekilde yemek yerken bile kan şeker seviyelerini kontrol altında tutabilirler.

Peptid Fiyatı Ne Kadar?

Ozempic 0,25mg 1 Kalem fiyatı:

Ozempic Dozajı

Ozempic, doktorlar tarafından belirlenen bir dozaj şeması üzerinden verilir. Tip 2 diyabet hastaları, günlük olarak tek bir doz almalıdır. İlaç, aç karnına ya da yemeğe yakın alınabilir. Eğer ilaç yemeğe yakın alınırsa, yemeğin içeriğine bağlı olarak kan şeker seviyelerinin artması olasıdır. İlaç, en iyi sonuçlar için doktorlar tarafından verilen dozaj şemasına uymak önemlidir.

Ozempic Yan Etkileri

Ozempic, yan etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunlar arasında bulantı, kabızlık, karın ağrısı, kilo artışı veya kilo kaybı bulunabilir. Eğer bu yan etkiler devam eder veya şiddetlenirse, doktorunuza danışmanız önerilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Novo Nordisk

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0