Peptid Sciences Fragment (176-191) 10 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

2.980 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Peptid Sci̇ences Fragment (176-191) 10 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

Peptid Sci̇ences Fragment, büyüme hormonu olarak bilinen ve modifiye edilmiş bir hormonudur. Bu hormon, aşırı kas gelişimi yapmaz ancak etkili bir yağ yakıcıdır. Normal büyüme hormonundan 12 kat daha etkilidir ve bu nedenle vücut geliştirme uzmanları definisyon dönemlerinde yağ yakmak için kullanırlar.

Peptid Sciences Fragment (176-191) Fiyatı Ne Kadar?

Peptid Sciences Fragment (176-191) 10 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su fiyatı:

2.980 

Peptid Sci̇ences Fragment Kullanımı

Peptid Sci̇ences Fragment, aç karnına enjekte edilmelidir. Günlük bir veya iki enjeksiyon tercih edilebilir. Enjeksiyon, sabah kahvaltıdan 45-60 dk önce, akşam son yemekten 3 saat sonra veya yatarken yapılmalıdır. Günlük 250-500mcg arası kullanılması önerilir ve sabah-akşam olarak uygulanması önerilir. Bu hormon, igf1 lr3 ile çok iyi bir şekilde kombine edilir.

Peptid Yan Etkileri

Peptid Sci̇ences Fragment kullanımı sırasında baş ağrısı yapabilir ve enjeksiyon bölgesinde kızarıklık oluşabilir. İlk kullanımda su tutma ve yorgunluk hissi de meydana gelebilir. Ancak ciddi kalıcı herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Peptid Sci̇ences Nasıl Etkilidir?

Peptid Sci̇ences Fragment vücudun yağlarını yakmak için çalışan bir hormon olarak tanımlanabilir. Bu hormon, normal büyüme hormonundan 12 kat daha etkilidir ve bu nedenle vücut geliştirme uzmanları tarafından sıklıkla kullanılır. Peptid Sci̇ences Fragment aç karnına enjekte edildiğinde vücudun yağlarını yakmasına yardımcı olur ve bu nedenle definisyon dönemlerinde kullanılması önerilir.

Peptid Sci̇ences vücut geliştirme uzmanları tarafından sıklıkla kullanılan bir hormon olduğu için, uzmanlar tarafından tavsiye edilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Peptide Sciences

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0