Pro-Tech Pharma Clenbuterol 40 Mcg 100 Tablet

700 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Pro-Tech Pharma Clenbuterol 40 Mcg 100 Tablet: Nefes Açtırıcı ve Yağ Yakıcı

Clenbuterol Hydrochloride, tıp alanında astım hastaları tarafından nefes açma ve kardiyovasküler sistemi güçlendirme amaçlı kullanılmaktadır. Ancak, son yıllarda biyolojik olarak yağ yakımını arttırması ve idmanlarda dayanıklılığı artması gibi özellikleri nedeniyle spor dallarında da yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Clenbuterol Hydrochloride, steroid gruplarına benzememesi nedeniyle doğal hormonlar üzerinde herhangi bir olumsuz etki yapmaz ve tek başına kullanımı bile yağ yakımı, dayanıklılık ve protein sentezini artırıcı etkilidir. Ayrıca, kullanımını bıraktıktan 10 gün sonra vücuttan atılan etken maddesi nedeniyle doping testine giren sporcular tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Pro-Tech Pharma Clenbuterol Fiyatı Ne Kadar?

Pro-Tech Pharma Clenbuterol 40 Mcg 100 Tablet fiyatı:

700 

Clenbuterol Hydrochloride’nin Kullanımı: Maksimum 6 Hafta

Clenbuterol Hydrochloride, hızlıca reseptöre bağlandığı için 6. haftadan sonra reseptörü tamamen doldurur ve daha sonra işe yaramaz. Bu nedenle, sporcular tarafından maximum 6 hafta kullanılır ve 4 haftalık ara verilerek reseptörün ilacı unutması beklenir.

Clenbuterol Hydrochloride’nin Yan Etkileri

Clenbuterol Hydrochloride kullanımı sırasında elde titreme, baş ağrısı ve yorgunluk hissi gibi yan etkiler oluşabilir. Ancak, bu yan etkiler genellikle kullanım süresi ve dozajına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır ve genellikle hafif şiddette olurlar.

Pro-Tech Pharma: Kaliteli Ürünler ve Güvenli Alışveriş

Pro-Tech Pharma, sağlık ve idman ürünleri alanında kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Ürünlerini kendi web sitesinden doğrulayabilirsiniz.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Protech Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0