Pro-Tech Pharma Testosteron Cypionate 250mg 10ml

820 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Pro-Tech Pharma, üstün bir testosteron cypionate ürünü sunmaktadır. Bu ürün, enantastonun biraz daha “kick” vermesine olanak tanır ve biraz daha yüksek bir su tutma seviyesi üretir. Ancak, gerçekte her ikisi de uzun etkili yağ bazlı enjeksiyonlardır ve testosteron seviyelerini yaklaşık iki hafta boyunca yükseltilebilir. Enantaston testosteron salınımı açısından bir karbon atomundan biraz daha iyi olabilir, ancak fark çok önemsizdir. Cypionate, ABD karaborsasında uzun süredir testosteron esteri olarak yerini almıştır.

Pro-Tech Pharma Testosteron Cypionate Fiyatı Ne Kadar?

Pro-Tech Pharma Testosteron Cypionate 250mg 10ml fiyatı:

820 

Endikasyonları

Testosteron birincil erkek androjen olduğundan, testosteron cypionate kullanımı belirgin androjenik yan etkilere yol açabilir. Bu, yağlı cilt, akne, vücut / yüz tüyü büyüme ve erkek desen baldırı gelişimini içerebilir. Bunları önlemek için testosteronun dihidrotestosterona dönüştürülmesini önleyen yardımcı ilaçlar eklenmesi gerekebilir. Cypionate, vücutta daha uzun süre etkin olmasına rağmen haftada bir veya iki haftada bir enjekte edilmelidir.

Etkin Doz

Etkilen doz, 200mg ile 2000mg arasındadır ve haftada bir kez enjekte edilmelidir.

Sonuç

Pro-Tech Pharma Testosteron Cypionate 250mg 10ml, uzun etkili bir testosteron esteri çözümü sunar. Ancak, belirgin androjenik yan etkilere yol açabilir ve vücutta etkin kalması için sık enjekte edilmesi gerekir. Kişisel yatkınlık, sağlık durumu ve hedeflere göre dozaj formunun ve kullanım frekansının belirlenmesi gerekir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Protech Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0