Pro-Tech Pharma Winstrol (Stanozolol) 10 Mg 100 Tablet

680 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Pro-Tech Pharma Winstrol (Stanozolol) 10 Mg 100 Tablet Hakkında

Pro-Tech Pharma, vücut geliştiricileri için öncelikli bir üreticidir ve stanozolol gibi etkili anabolik steroidlerin yanı sıra birçok diğer steroid veya hormon ürünü de sunmaktadır. Stanozolol, FDA tarafından insan kullanımı için onaylanan sentetik bir anabolik steroid olarak bilinir ve testosterondan türemiştir.

Stanozolol, oral biyoyararlanımı yüksek olan bir steroid olduğu için tablet formunda sunulur ve karaciğer metabolizması boyunca hayatta kalır. Nihai ürün olarak östrojen üretmez ve büyük anabolik etkisi nedeniyle kadın vücut geliştiricileri tarafından popülerdir. Stanozolol vücut geliştirme görevlileri tarafından güçlendirme amaçlı olarak kullanılır.

Stanozolol, yarış hazırlığında at yarışında metabolik bir eksipiyan olarak kullanılır ve doz olarak 10-25 mg / gün ve optimum sonuç 50 mg / gün olarak belirlenir. Etkili doz ise 10-30 mg / gün olarak kabul edilir.

Pro-Tech Pharma Winstrol Fiyatı Ne Kadar?

Pro-Tech Pharma Winstrol (Stanozolol) 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

680 

Etkin Doz

10-30 mg / Gün

Stanozololün Olası Yan Etkileri

uykusuzluk, depresyon, şiddetli sarılık, mide bulantısı ve kusma, jinokomasti, erkek tipi kellik ve sesin derinleşmesi gibi durumlar olabilir. Ancak, yan etkiler kalıcı değildir ve dozları düzenli olarak almaya devam ettikleri sürece son bulur.

Pro-Tech Pharma, stanozolol gibi etkili steroidlerin yanı sıra birçok diğer steroid ve hormon ürününü sunmaktadır. Ürünlerin doğruluğunu ve kalitesini Pro-Tech Pharma websitesindeki PRO-TECH CHECK KONTROL sayfasından kolayca doğrulayabilirsiniz.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Protech Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0