Enova Pharma Drostanolone Enanthate 200 Mg 5x2Ml Ampul

800 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Drostanolone Enanthate 200 Mg 5x2Ml Ampul

Enova Pharma, performans ve fiziksel görüntüyü artırmak isteyen atletler ve bodybuilderler için en yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Enova Pharma, sadece en yüksek kalitede malzemeleri kullanmakla kalmaz, aynı zamanda en yüksek standartlarda üretim yapar ve güvenilir, güncel ve doğru bilgi sunar. Enova Pharma ürünlerini kontrol etmek için, kendi websitesinden doğrulayabilirsiniz.

Masteron Enanthate, kabarma ve kesmeye odaklanan bir zımba paketidir. 1950’lerde tanıtılan ve Masteril ve Drolban gibi ticari isimler altında satılan Masteron’un daha uzun esterlenmiş bir formudur. Bu anabolik androjenik steroid (AAS), 2000’lerde ilaç ve performans arttırıcı olarak yaygın şekilde bilinir ve bugün de güçlü anti-östrojenik özellikleri nedeniyle en sık kullanılan steroidlerden biridir.

Enova Pharma Drostanolone Enanthate Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Drostanolone Enanthate 200 Mg 5x2Ml Ampul fiyatı:

800 

Masteron Enanthate Nedir?

Masteron Enanthate, kimyasal adı Drostanolone Enanthate olan anabolik androjenik bir steroiddir. Bu, kabarma ve kesmeye odaklanan bir zımba paketi olarak kabul edilir. 1950’lerde tanıtılmış ve Masteril ve Drolban gibi ticari isimler altında satılmıştır. Masteron Enanthate, 2000’lerde ilaç ve performans arttırıcı olarak yaygın şekilde bilinir ve bugün de güçlü anti-östrojenik özellikleri nedeniyle en sık kullanılan steroidlerden biridir.

Masteron Enanthate Nasıl Çalışır?

Masteron Enanthate, Dihidrotestosteron (DHT) türevi bir bileşiktir. Vücutta DHT miktarında bir artış meydana gelir. 5a-redüktaz enzimi, prostatta DHT’yi, saç köklerini, testisleri ve adrenal bezleri sentezleyerek erkeklere benzer özellikler verir. Vücudun ürettiği testin% 5’i genellikle DHT’ye dönüştürülür ve bu, Testosteron DHT’de bir artışa neden olur. Masteron Enanthate, aromatize olmayan bir bileşik olduğundan, östrojen

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0