Pro-Tech Pharma Drostanolone Propionate (Masteron) 100 Mg 10 Ml

900 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Pro-Tech Pharma Ürünlerinin Doğrulaması

Pro-Tech Pharma ürünlerini kontrol etmek için PRO-TECH CHECK kontrol formunu kullanabilirsiniz. Kendi web sitesinden doğrulayabilirsiniz.

Dozaj Formu: 100 Mg / Ml

Drostanolone Masteron Fiyatı Ne Kadar?

Pro-Tech Pharma Drostanolone Propionate (Masteron) 100 Mg 10 Ml fiyatı:

900 

Masteron Nedir ve Neden Kullanılır?

Drostanolone Propionate (Masteron), anabolik ve androjenik bir steroiddir. Bu steroid oldukça androjenik ve hafif anabolik özelliklere sahiptir. Aromatik olmayan bu bileşik dihidrotestosterona benzerdir ve meme kanseri tedavisinde başarıyla kullanılmıştır. Ancak yüksek viril etkileri nedeniyle daha güvenli alternatifler bulunmaktadır. Masteron kilo kazanmak amacıyla klinik olarak kullanılmaz ve bu nedenle diğer steroidlerden farklıdır. Malum, Masteron’un tıbbi literatürlerdeki bilgileri çoğunlukla kilo kaybı, güç artışı ve yağ kaybı gibi nedenler üzerinde yoğunlaşmaz.

Masteron Yan Etkileri

Genellikle steroidlerin yan etkileri gibi oluşabilir. Jinekomasti, su tutma ve yüksek tansiyon gibi problemler Masteron ile birlikte bulunmaz. Masteron karaciğere zehirleyici değildir ve uzun döngülerde organ stresi için çok az bir kaynak oluşturur. Ancak, Masteron’un tek gerçek yan etkisi dihidrotestosteronun temel androjenik özellikleridir. Bunlar arasında yağlı cilt, akne, vücut/yüz tüyü büyümesi, agresyon ve hızlanan saç dökülmesi bulunur. Zaten bir sentetik DHT olan bu steroidin güçlü androjenik etkisi bu durumu daha da hızlandırabilir. Bu nedenle, saç çizgisini kaynatan veya kellik oluşan erkekler Masteron’dan tamamen kaçınmak isteyebilir.

Etkin Dozaj

100 Mg / 2 Gün
Masteron’un etkin dozajı 100 mg/2 gündür.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Protech Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.