Oxydine Metabolics Hexarelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

3.000 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Hexarelin, kalp hastalıklarında ve kalp iskemisinde fayda sağlayan, kalp krizi sonrası kalbi koruyan, ghrelin’in sentetik bir analoğudur. Araştırmalar, Hexarelin’in ayrıca iskelet kasını israf etmeye karşı koruduğunu ve kolesterol ve trigliserit seviyelerini iyileştirdiğini göstermiştir. Exomorelin olarak da bilinir ve en güçlü growth hormone salgılatıcılarından biridir. Hexarelin, GHRP-6 ile benzer özelliklere sahiptir, ancak daha güçlü bir growth hormone salgılatma özelliğine sahiptir. Hexarelin, ghrelin hormonunu artırmayan için iştah artışı görülmez.

Oxydine Metabolics Hexarelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

Oxydine Metabolics Hexarelin, bir sentetik analoğu olan ghrelin, kalp hastalığı ve kalp iskemisi tedavilerinde kullanılan bir peptiddir. Hexarelin, iskelet kaslarının korunmasına yardımcı olur ve kolesterol ve trigliserit seviyelerini düzenler. Aynı zamanda güçlü bir growth hormone salgılatıcı olarak da bilinir ve en güçlü growth hormone salgılatıcı peptitlerden biridir. Hexarelin, iştah artışına neden olmayan ghrelin hormonu artışı sağlar ve ghrp6 ile benzer özellikler gösterir ancak çok daha güçlü growth hormone salgılatma özelliğine sahiptir.

Oxydine Metabolics Hexarelin Fiyatı Ne Kadar?

Oxydine Metabolics Hexarelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su fiyatı:

3.000 

Hexarelin’in Avantajları

  1. Güçlü Growth Hormone Salgılatıcı: Hexarelin, en hızlı çalışan growth hormone salgılatıcı peptitlerden biridir ve vücuttaki büyüme hormonu seviyesini 3-4 hafta içerisinde maksimum seviyede artırır.
  2. Kalp Sağlığını İyileştirir: Hexarelin, kalp hastalıkları ve kalp iskemisinde fayda gösterir ve kalp krizinden sonra kalbi korur.
  3. Eklem ve Sinir Sistemi Güçlenmesi: Hexarelin eklem sakatlıklarını giderir, sinir sistemini güçlendirir ve kas hasarlarını iyileştirir.
  4. Kas ve Güç Artışı: Hexarelin, kas ve güç artışına yardımcı olur ve kemik kütlesini de artırır.
  5. Recovery Hızlandırma: Hexarelin, off sezonlarda kütle, güç, toparlanmayı hızlandırma, yağ kütlesini azaltma gibi amaçlarla kullanılabilir ve definasyon dönemlerinde de kullanımı tavsiye edilir.

Hexarelin Kullanımı

Hexarelin’in en uygun kullanım süresi 4-12 hafta arasıdır. Uzun süreli kullanım tavsiye edilmez çünkü 16 haftadan uzun kullanımda etkisi yitirir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Oxydine Metabolics

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0