Peptid Sciences Hexarelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

3.200 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Peptid Sciences Hexarelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su

Peptid Sciences Hexarelin Hakkında

Peptid Sciences Hexarelin, insan vücudunda doğal olarak bulunan ghrelin hormonunun sentetik bir analoğudur. Hexarelin, kalp hastalığı ve kalp iskemisinde faydalı olabileceği gibi, kalp krizi sonrası kalbi koruyucu etkileri de bulunmaktadır. Hexarelin ayrıca iskelet kasını israfa karşı koruyabildiği gibi, kolesterol ve trigliserit seviyelerinin de iyileşmesine katkı sağlayabilir. Hexarelin, growth hormon salgılatıcı peptidler arasında en güçlü olanlarından biridir ve ghrelin hormonunun artışını sağlamadığı için iştah artışı görülmez.

Peptid Sciences Hexarelin 5 Fiyatı Ne Kadar?

Peptid Sciences Hexarelin 5 Mg 5 Flakon + Anti Bakteriyel Su fiyatı:

3.200 

Hexarelinin Faydaları

Bazı araştırmalar, Hexarelin’in en hızlı çalışan gh salgılatıcı peptidlerden birisi olduğunu göstermektedir. Bu, vücuttaki büyüme hormonu seviyesinin 3-4 hafta içerisinde maksimum seviyeye ulaşmasına yardımcı olabilir. Hexarelin’in kullanım süresi diğer peptidlerden farklıdır ve uzun süreli kullanım önerilmez. En uygun kullanım süresi 4-12 hafta arasıdır. Hexarelin off-sezon dönemlerinde kütle, güç, toparlanma ve yağ kütlesi azaltma amaçları için kullanılabilir. Aynı şekilde, steroid kürü yapıyorsanız yanınızda mutlaka bulundurmanız tavsiye edilir, çünkü ilaçların gücünü artırabilir. Hexarelin, definasyon dönemlerinde de kullanılabilir ve recovery sürecini hızlandırarak diyet dönemlerinde zorlanmanızı engeller.

Hexarelinin Kullanım Amaçları

Hexarelinin başlıca kullanım amaçları arasında iyileştirici özellikleri baskındır. Bu peptid, gençleşme gibi amaçlar için tercih edilmez. Hexarelin, eklem sakatlıklarını giderir,

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Peptide Sciences

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0