Pro-Tech Pharma Testosteron Mix (Sustanon) 300mg 10ml

630 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Pro-Tech Pharma, sporcular ve vücut geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış bir testosteron kombinasyonudur. Ayda sadece bir kez enjekte edilmesi nedeniyle pratikliği ile öne çıkan bu steroid, kas büyümesine ve yağ kaybına yardımcı olur. Sustanon, anabolik ve güçlü katabolik özelliği sayesinde vücut geliştiricilerin ve atletlerin günlük antrenman rutinlerine ek olarak kas sayısını ve görünümünü arttırmak için sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda eritropoezi artırma ve kas oksijen alımını artırma yeteneği nedeniyle yorucu egzersizler bile kolaylıkla yapılabilir.

Pro-Tech Pharma Testosteron Mix Fiyatı Ne Kadar?

Pro-Tech Pharma Testosteron Mix (Sustanon) 300mg 10ml fiyatı:

630 

Anabolik ve Güçlü Katabolik

Sustanon, kas büyümesine ve yağ kaybına neden olur. Dolayısıyla anabolik ve katabolik özelliğe sahiptir. Eritropoezi artırma ve kas oksijen alımının artırılması gibi faydaları da bulunur. Yüksek oksijen kası alımı, yorucu egzersizlerin daha kolay halledilmesine olanak tanır. Agresifliği nöromüsküler bulaş yoluyla artırabilir. Kilogram vermek için de kullanılabilir.

Etkin Doz

Haftalık 250-1000 mg arasındadır. Bu dozların fazla alınması, yan etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Öncelikle bir uzman veya doktor tarafından önerilen dozları takip etmeniz önerilir.

Spor ve Vücut Geliştirme

Sustanon, atletler tarafından kas sayısı ve görünümünü artırmak için kullanılır. Anabolik ve katabolik aktiviteleri nedeniyle vücut yağını kaybetmek çok popülerdir. Kas kütlesini arttırmaz ancak kas sayılarına konsantre olur. Eritropoezi önemli ölçüde artar ve bazı anemilerde tedavide kullanılabilir. Glikojen sentezinde gerekli olduğu durumlarda kullanılabilir. Vücut geliştiriciler, oyunu saldırganlığını artırmak için kullanırlar. Sporcular ise aşırı antrenman nedeniyle kullanırlar.

Yan Etkiler

Sustanon’un kullanımı, bazı yan etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunlar arasında jinekomasti, akne, libido azalması, testislerin büzülmesi, yüksek afinite nedeniyle kan basıncının artması, prostat boyutunun ve idrar yapma zorluğunun artması, erkek tipi kellik ve estrojenik yan etkiler bulunur. Aynı zamanda klitorisin genişlemesine neden olabilir.

Sonuç

Pro-Tech Pharma Testosteron Mix (Sustanon) 300 mg 10 ml, sporcular ve vücut geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış bir testosteron kombinasyonudur. Ayda sadece bir kez enjekte edilmesi nedeniyle pratik kullanımı, kas büyümesine ve yağ kaybına yardımcı olur.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Protech Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0