Enova Pharma Cypionat 200

730 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Cypionat 200: Güçlü ve Etkili bir Androjenik Steroid

Steroid kullanımı, vücut geliştirme ve güçlenme amaçlı olarak yapılır. Enova Pharma Cypionat 200, uzun esterli bir steroidtir ve 8 gün boyunca vücutta kalır. Sporcular ise kas ve güç kazanımı için kullanır. Bu ilaç çok hızlı etki gösterir ve diğer doping ilaçlarıyla iyi bir şekilde kombine olabilir.

Erkekler için, Enova Pharma Cypionat 200, çocuk yapma kabiliyetini arttırır. Bu, henüz piyasada bulunan en popüler testosteron türüdür. Uzun süreli anabolik ve androjenik etkileri bulunan bu steroid, en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Aynı zamanda, fiyatı da oldukça düşüktür.

Testosteron Propionat ve Testosteron Cypionat gibi diğer testosteron hormonları da içermektedir. Ancak, araştırmalar gösteriyor ki, Enova Pharma Cypionat 200 daha güçlü bir etkiye sahiptir ve anabolik etkisi çok yüksektir. Testosteron Propionat etkileri ise, vücutta azot retansiyonu ve protein sentezini artırarak kas kazanımını hızlandırır. Aynı zamanda, aktif metabolizma hızı da artar. Testosteron Propionat, vücuttaki IGF-1 düzeylerini arttırarak peptid hormonlarını tetikler ve güçlü anabolik özelliklere yardımcı olur. Enova Pharma Cypionat 200 düzeyleri arttığında, vücuttaki toparlanma ve gücü gözlemlenebilir.

Enova Pharma Cypionat Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Cypionat 200 fiyatı:

730 

Kullanım

Enova Pharma Cypionat 200, haftalık 250 mg olarak başlangıçta kullanılması önerilir. Steroid kullanmaya başlamış bir sporcu için bu doz yeterlidir. Uzun esterli olması nedeniyle, haftada bir kez vurulması gerekir. Ortalama haftalık doz ise 500 mg ile 1000 mg arasındadır.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0