Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul

800 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgisi

Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul: Anabolik Steroidlerin En Etkili Formlarından Biri

Anabolik steroidler, atletik performans ve kas büyümesi için yaygın olarak kullanılan bir grup ilaçtır. Bunlar, hormonların sentezini ve kas hücrelerinin büyümesini teşvik eden veya hormonların etkilerini artıran maddelerdir. Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul, en etkili anabolik steroidlerden biridir.

Enova Pharma Nandrolone Decanote Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul fiyatı:

800 

Etkin Dozaj Formu ve Endikasyonları

Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul, 250 mg / ml konsantrasyonunda bulunan bir formdadır. Endikasyonları arasında kas büyümesi, iştah uyarıları, artan kırmızı kan hücresi üretimi ve kemik yoğunluğu bulunur. Klinik çalışmalar, anemi, osteoporoz ve göğüs kanseri gibi neoplazi formlarının tedavisinde etkili olduğunu ve aynı zamanda bir progestin esaslı kontraseptif olarak hizmet ettiğini göstermiştir.

Yan Etkiler ve Riskler

Herhangi bir ilaç gibi, Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul’un da yan etkileri bulunabilir. İlaç DHT’ye ayrılmadığından, anabolik steroidlerin zararlı etkileri bir miktar azaltılır; ancak zayıf androjenler dihidronandrolon ayrılabilir. Jinekomasti ve düşük libido gibi efektler halen daha büyük dozlarda ortaya çıkabilir. Diğer yan etkiler arasında erektil disfonksiyon ve kardiyovasküler hasar bulunabilir. Bu nedenle, Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul’u kullanmadan önce doktorunuzla konuşun ve karar vermeden önce tüm riskleri ve yan etkileri dikkatlice değerlendirin.

Etkin Doz ve Tedaviler

Enova Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 5x2Ml Ampul’un etkin dozu, 200-1000 mg / hafta arasındadır. Tedavi süresi, kişinin hedeflerine ve durumuna bağlı olarak değişebilir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Enova Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0